رد شدن از پیوندها

فروش متری

طرح فروش متری

بروزترین را حل کارشناسان صنعت ساختمان برای خانه دار شدن در شرایط کنونی و اینک در جهت تحقق رویای خانه دار شدن، طرح قلکبرای اولین بار در اصفهان ، این امکان را برای شما فراهم می کنـد کـه با هر میزان سرمایه بتوانید صاحب خانه شوید و متراژ مناسب با سرمایه خود را خریداری کنید.

هدف از طرح قلک

شرکت ساختمانی عقیق با توجه به ماموریت خود در راستای تحقق رویای خانه دار شدن مردم، تصمیم دارد با بروز ترین راه حل کارشناسـان صنعت ساخـتمان از طریـق مشارکــت سهمی مشتریان با خرید متری واحد های مسکونی متناسب با سرمایه خود و اضافه کردن به این متراژ در مراحل بعدی، مشتریان را قلک به قلک تا خانه دار شدن همراهی نماید.

مزایای طرح قلک

1- 

امکان خانه دار شدن بصورت تدریجی با مکانیزم قلک به قلک

2- 

همراه شدن با موج تورم اجتناب ناپذیر حوزه مسکن و حفظ ارزش دارایـی برای خانه دار شدن، متناسب با بودجه هر خانوار

3- 

ورود به بازار پربازده و جذاب مسکن با هر میزان سرمایه

4- 

پس انداز مطمئن و مرحله ای برای فرزندان در جهت خانه دار شدن در آینده

5- 

امکان خرید سهمی از یک واحد مسکونی با حداقل متراژ 5 متر مربع با توجه به عدم وجود آپارتمان های کوچک متراژ

6- 

امکان تبدیل، بازخرید و واگذاری یونیت ها با رعایت حق تقدم

سوالات متداول فروش متری

 (مهم)

تمام افراد دارای سن قانونی . هیچ محدودیت دیگری ندارد.

حدقل متراژ قابل خرید 5 متر می باشد.

مهمترین مدرک قرارداد حقوقی فی مابین هلدینگ ساختمانی عقیق و خریدار که دارای مهر برجسته و هولوگرام می باشد و ثبت رسمی می شود.

مبنای قیمت گذاری نظریه کارشناسی رسمی دادگستری که براساس موقعیت مکانی،موقعیت واحد،مشخصات فنی،پروژه و پیشرفت فیزیکی پروژه و…. می باشد

بله، در قرارداد زمان تحویل واحد مشخص می گردد.

بله، این قرارداد با نام و قابل انتقال به غیر می باشد که نقل و انتقال آن در دفتر شرکت ((واحد امور مشتریان)) صورت می پذیرد و خریدار می تواند حتی بخشی از متراژ خریداری شده را به غیر منتقل کند.

خیر، هلدینگ ساختمانی عقیق نقش جهان طبق مفاد قرارداد موظف به برگزاری مزایده و فروش واحد به بالاترین نرخ پیشنهادی و واریز مبلغ بر اساس متراژ هر خریدار به حساب ایشان می باشد.

بله، در زمان پایان پروژه و در زمان برگزاری مزایده، الویت خرید برای نفراتی می باشد که ار آن واحد متراژ خریداری کرده اند.

قیمت گذاری بر اساس نظریه کارشناس رسمی دادگستری به عنوان قیمت پایه درنظر گرفته خواهد شد.

بله، خریداران با توجه به شرایط مالی خود می توانند هم زمان اقدام به تبدیل متراژ خریداری شده به واحدهای پیش فروش یا آماده تحویل هلدینگ ساختمانی عقیق نمایند.

خیر، با توجه به اینکه سایر خریداران قصد فروش و تبدیل به متراژ بیشتر دارند تمامی خریداران موظف به فروش متراژ خود می باشند. به لحاظ حقوقی در قراردادها ترتیبی داده شده که هیچ یک از خریداران نتواند مانعی جهت حق و حقوق خریداران دیگر ایجاد کند.

بله، کلیه قراردادهای فروش طرح قلک ((فروش متری)) و پیش فروش هلدینگ عقیق ثبت محضر خواهد شد.

جهت جلوگیری از موارد اینچنینی و عدم بروز مشکل در زمان فروش، هلدینگ ساختمانی عقیق در زمان عقد قرارداد فروش از کلیه خریداران وکالت فروش نیز اخذ کرده و پس از تکمیل واحد از طریق مزایده واحد را فروخته و متراژ هر شخص را به نرخ زمان فروش به حسابشان واریز خواهد کرد.

بله، پس از دریافت وجه خریداران می توانند با مراجعه به واحد فروش هلدینگ مجدداً نسبت به خرید متراژ از پروژه های جدید اقدام نمایند.

بله، همکاران ما در واحد فروش بر اساس درخواست کتبی خریدار اقدام به فروش متراژ برای وی خواهند کرد.

امکان انصراف پس از گذشت 3 ماه از تاریخ عقد این قرارداد محفوظ می باشد و در صورت درخواست انصراف، مقرر شده که هلدینگ عقیق اصل مبلغ پرداختی را به انضمام 1۰ % سود روز شمار محاسبه و طی مدت دو ماه پس از تاریخ درخواست انصراف به حساب اعلامی مشتری واریز نماید.