Info@anjco.ir                +98 (31) 35145

طرح خانه اولی ها

خانه مکانی برای استراحت و آسایش زندگی است. چهار دیواری که خصوصی ترین حریم امن اهالی خانه می باشد. در فرهنگ ما خانه دار شدن از بنیان های تحکیم و تثبیت خانواده است که رشد و تداوم زندگی را نیز تضمین می کند. کاشانه ای که سرپناه همسر و فرزندان ما خواهد بود.
امروزه مسکن دار شدن آرزوی هر زوج خوشبخت آینده نگر است که متاسفانه با شرایط اقتصادی کنونی تحقق این مهم، دشوار شده و آرمان کلبه سرای خویش، تبدیل به سرابی دست نیافتنی گردیده است که تنها با بهره گیری از فرصت های تاریخی در مسیر زندگی می توان به ماوای خویش دستیابیم.
اینک شرکت سرمایه گذاری عقیق نقش جهان با یک دهه افتخار انبوه سازی در صنعت ساختمان، رسالت اجتماعی خویش می داند که با هدف تحقق آرزوی همشهریان عزیز، طرح ویژه خانه اولی ها را به زوج های جوان امیدوار تقدیم نماید.
خانه اولی ها، فرصتی است استثنایی و محدود برای صاحبخانه شدن شهروندان گرامی که متناسب با توان خرید قشر جوان با تسهیلات و مزایای ویژه ای طرح ریزی گردیده تا بتوانیم به یاری خداوند کریم، کشتی دولتسرای خویش را به ساحلی آرام هدایت نماییم.

شرط احراز طرح خانه اولی ها: تاریخ سند ازدواج کمتر از پنج سال

طرح انصاف

مروت و انصاف، چالشی اجتماعی و از نیکوترین صفات انسان دوستانه است که در طول تاریخ، به نیکی از آن یاد می شود. پیشه وران و اصناف که داعیه دار انصاف هستند، خود نیز مشتاقند که با آنها منصفانه رفتار شود.
در این بین، خرید و فروش مسکن از جمله مواردیست که چنانچه انصاف در آن رعایت شود، معامله ای موفق و سالم خواهد بود. خرید ملک بجهت سکونت، فعالیت اقتصادی یا پس انداز و سرمایه گذاری فرصتی است که هر فردی در طول زندگی خویش احتمالا با آن مواجه خواهد شد.

قیمت مناسب، شرایط پرداخت، تحویل به موقع، موقعیت جغرافیایی و بکارگیری مصالح با کیفیت، از جمله دلایل انتخاب یک واحد مسکونی یا تجاری می باشد که هرکدام از ارزش و جایگاه ارزشمندی برخوردارست.
شرکت سرمایه گذاری عقیق نقش جهان با یک دهه سابقه انبوه سازی مفتخر است جشنواره فروش انصاف را با رویکرد برد برد ویژه کسب و کارهای کوچک رونمایی نماید. این طرح پیشکش می شود به اصناف منصفی که دوست و حبیب خدا هستند.
از همه دارندگان پروانه کسب دعوت می شود با اولویت های پیشنهادی که در نظر گرفته شده از این فرصت استثنایی سرمایه گذاری بهره مند گردند. ما آمادگی داریم تا در طرح های مشارکتی شما نیز شریک شویم و به گزینه های شما نیز  می اندیشیم.

شرایط احراز طرح انصاف:

  • کپی برابر اصل جواز کسب

اصناف با کارآفرینی بیش از سه نفر
تائیدیه ریزکارکرد بانکی متناسب با پرداختی ماهانه اقساط

طرح پدیدار

آفرینش هر اثر ادبی، هنری و رسانه ای ناشی از دیدگاه های خلاقانه پدیدآورنده ای می باشد که طراوت وجودی خویش را در خدمتگزاری به جامعه بکار بسته و مخاطب را از هنرش بهره مند نموده است. هنر مقدس است زیرا از نهاد آفریننده اش، پدیده ای شکوفا و اصیل خلق گردیده و هدفی مهم را دنبال کرده که مردم را به تعالی نزدیک نماید.
مسئولیت اجتماعی، وظیفه ای بنیادین برای هر بنگاه اقتصادی می باشد که مسئولانه رفتار نماید و اقشار زحمتکش را نیز از ظرفیت هایش بهره مند سازد.
شرکت سرمایه گذاری عقیق نقش جهان با یک دهه افتخار در مسکن سازی، به پاس تکریم پدیدآورندگان و در شریاط اقتصادی کنونی با عنایت به نیاز سرپناه دار شدن این عزیزان که حق بزرگی بر اجتماع دارند، در فرصتی استثنایی اقدام به رونمایی جشنواره فروش پدیدار نمود.
پدیدار، متناسب با توان اقتصادی پدیدآورندگان، طرح ریزی شده و امید دارد با ارائه شرایطی منحصر بفرد در خانه دار شدن این عزیزان سهیم باشد.
ما در اندیشه رفع دغدغه خانه دار شدن شما فرهیختگان هستیم تا خاطره ای تاریخی را با هم رقم زنیم. از شما پدیدآورنده عزیز دعوت می نماییم با اولویت هایی که مختص شما در نظر گرفته شده آشنا شوید تا مفتخر باشیم، بخشی از نگرانی روزمره شما را مرتفع نماییم.

شرط جهت احراز طرح پدیدار: کپی برابر با اصل جواز فعالیت

باز کردن چت
نیاز به کمک دارید؟
Scan the code
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟